HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  


Thursday 05 March 2015

Holy Mass in Polish
at 07.10 am



From the Chapel of St. Sebastian (St. Peter's Basilica) Holy Mass in Polish

Live broadcast from 07.10 a.m.

- International Sound on kHz 1.260 MW and via Internet on Channel 4






Upcoming Events

- Sunday, 11/01/2015
- Tuesday, 12/01/2015
- Thursday, 04/02/2015
- Saturday, 05/02/2015
- Sunday, 08/02/2015
- Monday, 11/02/2015
- Wednesday, 12/02/2015
- Friday, 04/03/2015
- Sunday, 05/03/2015
- Wednesday, 06/03/2015
- Friday, 07/03/2015
- Monday, 08/03/2015


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama