HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  


Monday 01 September 2014

Interreligious Soccer Match for Peace
at 09.00 pm



From the Olympic Stadium in Rome, Interreligious Soccer Match for Peace

Live broadcast from 08.40 p.m.

- in Italian for Italy on DAB+RVaticana Italia Channel, for the Rome area on kHz 585 MW, MHz 105,0 FM and via Internet on Channel 5






Upcoming Events

- Thursday, 11/06/2014
- Saturday, 12/06/2014
- Tuesday, 10/07/2014
- Wednesday, 10/08/2014
- Thursday, 10/09/2014
- Sunday, 11/09/2014
- Saturday, 13/09/2014
- Sunday, 14/09/2014
- Wednesday, 17/09/2014
- Thursday, 18/09/2014


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama